Палатний Артур Леонідович розповів деякі особливості та невдоволення стосовно бюджету на 2018 рік:

-Як на вашу думку, закладений бюджет на 2018 рік на спортивну діяльність задовільнить потреби і плани які були побудовані на наступний рік?

-Я незадоволений цим бюджетом на сьогодні, адже він збільшений лише на 10 %. Знову фінансування спорту відбувається за залишковим принципом.  Тому будуть вносити пропозиції щодо деяких поправок та змін. Потрібно збільшити заробітну плату тренерам, виділити більше коштів на будівництво спортивних споруд та проведення навчально- тренувальних зборів.

На першому засіданні де проводилось обговорення запропонованого бюджету на 2018 рік було внесено доповнення до бюджету і конкретних програм які повинні фінансуватися. Це патріотичне виховання, молодіжне будівництво, допомога дітям позбавлених батьківського піклування та для дітей-сиріт.

-Чи потрібно проводити збільшення комерціалізації спорту в Україні, які вже відбулися перші кроки у цьому напрямку?

-Це потрібно робити поступово. Зараз відбувається залучення інвесторів та проекти якими можна було б їх зацікавити. Перший проект на прикладі sport life на теремках де є найкращий басейн для стрибків у воду – він є суто комерційним. У червні цього року у ньому було проведено чемпіонат Європи. Це є головний приклад співробітництва бізнесу і держави.