Ось уже прийшла осінь,і можна сказати тільки тепер почався грибний сезон. Тривалий
час літом не було дощу, це було причиною того що грибів не було. Тому всі в ліс. Що ж стосується самих грибів то, як всі знають, вони поділяються на їстивні і отруйні. Це потрібно знати, адже від цього залежить безпека вашого життя. Кожний грибник має свої місця, і деякі з них нікому про них не розказують. В цій статті я розкажу про деякі види отруйних і їстівних видів грибів. Отже, почнемо.
Їстивні види:
Серед них найпопулярнішими є “білі” гриби. Росте у листяних (під дубом, буком,  грабом, березою, ліщиною) і хвойних (під сосною, ялиною) лісах. Трапляється як опецькуватий, часто з шапкою меншою від ніжки, так і крисатий, з шапкою учетверо більшою за ніжку. На білого гриба схожий неїстівний гриб гірчак, який відрізняється тим, що спори у нього рожеві, сітка на ніжці чорна, м’якуш дуже гіркий. Білі гриби є дорогими грибами, які можна купити, адже вони є дуже смачними.
Підберезники – Росте переважно в березових і мішаних (з березою) лісах. Збирають у  травні — жовтні. Дуже красивий і смачний гриб. У нього є яскраво червона красива шапочка.Однак при приготуванні страв з цих грибів потрібно враховувати, що при
термічній обробці їх біла м’якоть починає темніти. Для того щоб уникнути потемніння, гриби можна замочити в 0,5-процентному розчині лимонної кислоти. І ще: дуже важливо відрізняти підберезник від жовчного гриба, який схожий з ним, але має пекучий смак і вважається неїстівним.
Їстівних є багато, але це мої найулюбленіші.
Отруйні види:
Мухомор – Більшість неїстівні або сильно отруйні, є небезпечні смертельно отруйні види, які іноді плутають з їстівними грибами (бліда поганка, мухомор смердючий). Загальновідомий мухомор червоний, крім середньої токсичності, має також галюциногенну дію. Але є серед мухоморів і умовно-їстівні та дуже цінні їстивні гриби, що в місцях розповсюдження вважаються делікатесними, вони іноді вживаються навіть без теплової обробки, свіжими в салатах. Так, умовно-їстівними є звичайні для лісів помірного клімату мухомор червоніючий та декілька видів поплавків. До найцінніших грибів належать мухомор цезарів, вони відомі в Південно-східній Азії та на Далекому Сході, в Північній Америці та Центральній Африці. Помірно токсичні види, здебільшого мухомор червоний, історично вживалися деякими народами як психотропний засіб, звичайно таке вживання було пов’язане з релігійними ритуалами. Мухомор червоний та навіть такий смертельний гриб, як бліда поганка мають медичне використання, їх застосовують в народній та офіційній медицині, в гомеопатії.
Гриб біла поганка – це справжній шедевр природи по своєму зовнішньому естетичному
вигляду. Неможливо, дивлячись на досконалі форми та забарвлення подумати про те,
що саме цей гриб є найбільш небезпечним в лісі.За даними наукових досліджень для
появи ознак отруєння достатньо дози з розрахунку 1 гр. м’якоть гриба на кожен кілограм ваги людини. Таким чином, при попаданні в їжу дорослої людини більше 50 гр м’якоті блідої поганки може наступити токсична смерть. Ознаки проявляються не відразу, а через кілька годин після всмоктування отрути в кров людини. Зазвичай це займає від 12 годин до півтори доби. У дітей перші ознаки отруєння блідою поганкою з’являються набагато швидше. Інкубаційний період може скорочуватися до 5-6 годин.
Отже, перед тим як йти по гриби і ви не досвідчений грибар подивіться які гриби є їстівними, а які навпаки. Удачі!